Sprzęt motocyklowy. Konkretne oferty. Dobry wybór.
RMS

SZCZĘKI HAMULCOWE SUPER8 / PEOPLE50

Najniższa cena produktu w dostępnych wariantach44,38 złSprawdź oferty

Zakupu dokonujesz w wybranym sklepie. Cena dostawy i warunki zakupu są dostępne u sprzedawcy.

Sklepy z ofertą tego produktu: strefamotocykli.pl.

OFERTY SKLEPÓW

Oferty i dostępność

Wszystkie dostępne warianty

strefamotocykli.plDostępny
SKU: RMS 22 512 0401
47,60 zł44,38 złDostawa: sprawdź w sklepie
Przejdź do sklepu ↗Aktualizacja: 28.10.2026 10:58

O produkcie

SZCZĘKI HAMULCOWE KPL.

średnica 130 / 25 mm

Pasują do :

HONDA
MODELCCCODICE RIF
CNCn2501987
Cn2501995
SPACYCh-spacy-freeway fusion2501985
ITALJET
MODELCCCODICE RIF
VELOCIFEROVelocifero ruote scomp501993
KYMCO
MODELCCCODICE RIF
AGILITYAgility1252006
Agility eu 31252006
MOVIEMovie1251999
Movie xl - euro 21252001
Movie xl - euro 21502001
PEOPLEPeople - euro 2501999
People - people euro 21251999
People eu 2502008
People eu 31252007
People s502005
People s1252005
People s2002005
People s 4t502006
People-people eu 21501999
SUPER 8Super 8502007
VIVIOVivio1252000
Vivio1502001
MALAGUTI
MODELCCCODICE RIF
CIAKCiak master eu 22002006
Ciak-rest euro 2-master1502000
Ciak-rest euro 2-master-eu 31252000
PEUGEOT
MODELCCCODICE RIF
ELYSEOElyseo- t - rgt1251999
PIAGGIO
MODELCCCODICE RIF
HEXAGONHexagon gt2501998
Super hexagon gtx