Sprzęt motocyklowy. Konkretne oferty. Dobry wybór.
ProX Racing Parts

ProX Zgarniacz Przedniego Zawieszenia KX80/85/100 '92-25 + YZ80/85 '93-26 10 Pc.

Brak dostępnych ofertSprawdź inny wariant produktu.

Zakupu dokonujesz w wybranym sklepie. Cena dostawy i warunki zakupu są dostępne u sprzedawcy.

Sklepy z ofertą tego produktu: brak dostępnych ofert.

OFERTY SKLEPÓW

Oferty i dostępność

Wszystkie dostępne warianty

Aktualnie nie mamy potwierdzonej, dostępnej oferty dla wybranych parametrów.

O produkcie

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Japan
  • Pozycja: Widelec przedni
  • Opis techniczny: Bulk quantity

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKX 8019982000
KawasakiKX 8520012025
KawasakiKX 10019982001
KawasakiKX 11220222025
YamahaYZ 6520182026
YamahaYZ 8019932001
YamahaYZ 8520022026
HondaCR 80 R19921995