Sprzęt motocyklowy. Konkretne oferty. Dobry wybór.
ProX Racing Parts

ProX Zestaw Naprawczy Zacisku Hamulca KX80 '84-96+RM80 '86-95

Brak dostępnych ofertSprawdź inny wariant produktu.

Zakupu dokonujesz w wybranym sklepie. Cena dostawy i warunki zakupu są dostępne u sprzedawcy.

Sklepy z ofertą tego produktu: brak dostępnych ofert.

OFERTY SKLEPÓW

Oferty i dostępność

Wszystkie dostępne warianty

Aktualnie nie mamy potwierdzonej, dostępnej oferty dla wybranych parametrów.

O produkcie

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564337627
  • Pozycja: Tylne

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKEF 300 Lakota Sport19952003
KawasakiKLF 300 Bayou19882004
KawasakiKX 10019951996
KawasakiKX 12519821982
KawasakiKX 12519881988
KawasakiKX 25019821982
KawasakiKX 25019881988
KawasakiKX 50019881988
KawasakiKX 8019841996
SuzukiLT 230 E Quadrunner19871993
SuzukiLT-230 S QuadSport19851988
SuzukiLT-250 R QuadRacer19851990
SuzukiLT-500 R QuadRacer19871990
SuzukiRM 8019861995