Sprzęt motocyklowy. Konkretne oferty. Dobry wybór.
ProX Racing Parts

ProX Zestaw Naprawczy Pompy Hamulca Przód RM80/85 '89-04

Brak dostępnych ofertSprawdź inny wariant produktu.

Zakupu dokonujesz w wybranym sklepie. Cena dostawy i warunki zakupu są dostępne u sprzedawcy.

Sklepy z ofertą tego produktu: brak dostępnych ofert.

OFERTY SKLEPÓW

Oferty i dostępność

Wszystkie dostępne warianty

Aktualnie nie mamy potwierdzonej, dostępnej oferty dla wybranych parametrów.

O produkcie

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564338068
  • Pozycja: Przednie

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
SuzukiDR 25019901993
SuzukiDR 35019901999
SuzukiDR-Z 12520032011
SuzukiDR-Z 125 L20032016
SuzukiDR-Z 25020012007
SuzukiRM 12519921995
SuzukiRM 25019891995
SuzukiRM 25019981998
SuzukiRM 8019892001
SuzukiRM 8520022004
SuzukiRMX 25019891999
HusqvarnaWR 25019971997
YamahaWR 400 F19982000
YamahaYZ 12519962000
YamahaYZ 25019962000
YamahaYZ 400 F19981999
YamahaYZ 426 F20002000
YamahaYZ 8019972001