Sprzęt motocyklowy. Konkretne oferty. Dobry wybór.
ProX Racing Parts

ProX Zestaw Naprawczy (Łożysk) Wahacza KX60/65 '83-20 +KX80/85/100 '95-20

Brak dostępnych ofertSprawdź inny wariant produktu.

Zakupu dokonujesz w wybranym sklepie. Cena dostawy i warunki zakupu są dostępne u sprzedawcy.

Sklepy z ofertą tego produktu: brak dostępnych ofert.

OFERTY SKLEPÓW

Oferty i dostępność

Wszystkie dostępne warianty

Aktualnie nie mamy potwierdzonej, dostępnej oferty dla wybranych parametrów.

O produkcie

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564319777

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKDX 8019841988
KawasakiKX 10019952021
KawasakiKX 11220222025
KawasakiKX 6019832004
KawasakiKX 6520002026
KawasakiKX 8019832000
KawasakiKX 8520012025
SuzukiRM 10020032003
SuzukiRM 6020032003
SuzukiRM 6520032005