Sprzęt motocyklowy. Konkretne oferty. Dobry wybór.
ProX Racing Parts

ProX Zestaw Naprawczy (Łożysk) Amortyzatora (Dolne) KX60 '85-03 + KX80 '83-85

Brak dostępnych ofertSprawdź inny wariant produktu.

Zakupu dokonujesz w wybranym sklepie. Cena dostawy i warunki zakupu są dostępne u sprzedawcy.

Sklepy z ofertą tego produktu: brak dostępnych ofert.

OFERTY SKLEPÓW

Oferty i dostępność

Wszystkie dostępne warianty

Aktualnie nie mamy potwierdzonej, dostępnej oferty dla wybranych parametrów.

O produkcie

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564321305
  • Pozycja: Górne

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKX 12519841987
KawasakiKX 25019841987
KawasakiKX 50019841987
KawasakiKX 6019852004
KawasakiKX 8019831985
SuzukiRM 6020032003