Sprzęt motocyklowy. Konkretne oferty. Dobry wybór.
ProX Racing Parts

ProX Zestaw Naprawczy (Łożysk) Amortyzatora (Dolne) KTM65SX '02-08

Brak dostępnych ofertSprawdź inny wariant produktu.

Zakupu dokonujesz w wybranym sklepie. Cena dostawy i warunki zakupu są dostępne u sprzedawcy.

Sklepy z ofertą tego produktu: brak dostępnych ofert.

OFERTY SKLEPÓW

Oferty i dostępność

Wszystkie dostępne warianty

Aktualnie nie mamy potwierdzonej, dostępnej oferty dla wybranych parametrów.

O produkcie

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: China
  • GTIN: 00193564321497
  • Pozycja: Górne/Dolne

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
Gas-GasMC 5020212026
Gas-GasMC 6520212026
Gas-GasMC-E 520212025
HusqvarnaEE 520202025
HusqvarnaTC 5020172026
HusqvarnaTC 6520172026
KTM50 SX20072026
KTM65 SX20152026
HusqvarnaTC 30020252025
HusqvarnaTC 12520252026
KTMSX-E 520202025