Sprzęt motocyklowy. Konkretne oferty. Dobry wybór.
ProX Racing Parts

ProX Zestaw Naprawczy Koła Tylnego (Łożyska) KTM65SX '00-20

Brak dostępnych ofertSprawdź inny wariant produktu.

Zakupu dokonujesz w wybranym sklepie. Cena dostawy i warunki zakupu są dostępne u sprzedawcy.

Sklepy z ofertą tego produktu: brak dostępnych ofert.

OFERTY SKLEPÓW

Oferty i dostępność

Wszystkie dostępne warianty

Aktualnie nie mamy potwierdzonej, dostępnej oferty dla wybranych parametrów.

O produkcie

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564315861
  • Pozycja: Tylne koło

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
Gas-GasMC 6520212026
HusqvarnaTC 6520172026
KawasakiKDX 25019831984
KawasakiKX 12519781979
KawasakiKX 12519821982
KawasakiKX 25019821984
KawasakiKX 50019831984
KTM65 SX20002026