Sprzęt motocyklowy. Konkretne oferty. Dobry wybór.
ProX Racing Parts

ProX Zestaw Naprawczy Koła Przedniego (Łożyska) KX65 '00-20 + KX80/85/100 '98-20

Brak dostępnych ofertSprawdź inny wariant produktu.

Zakupu dokonujesz w wybranym sklepie. Cena dostawy i warunki zakupu są dostępne u sprzedawcy.

Sklepy z ofertą tego produktu: brak dostępnych ofert.

OFERTY SKLEPÓW

Oferty i dostępność

Wszystkie dostępne warianty

Aktualnie nie mamy potwierdzonej, dostępnej oferty dla wybranych parametrów.

O produkcie

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564315120
  • Pozycja: Przód/Tył

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKDX 8019841988
KawasakiKLX 14020082026
KawasakiKLX 140 L20082026
KawasakiKX 10019982021
KawasakiKX 11220222025
KawasakiKX 6019832004
KawasakiKX 6520002026
KawasakiKX 8019831985
KawasakiKX 8019982000
KawasakiKX 8520012025
SuzukiRM 10020032003
SuzukiRM 6020032003
SuzukiRM 6520032005