Sprzęt motocyklowy. Konkretne oferty. Dobry wybór.
ProX Racing Parts

ProX Zębatka Napędowa Przednia KX60/65 '85-20 + KX80/85 '86-20 -15T-

Brak dostępnych ofertSprawdź inny wariant produktu.

Zakupu dokonujesz w wybranym sklepie. Cena dostawy i warunki zakupu są dostępne u sprzedawcy.

Sklepy z ofertą tego produktu: brak dostępnych ofert.

OFERTY SKLEPÓW

Oferty i dostępność

Wszystkie dostępne warianty

Aktualnie nie mamy potwierdzonej, dostępnej oferty dla wybranych parametrów.

O produkcie

Specyfikacja:

  • Liczba zębów: 15
  • Typ łańcucha: 420
  • Rodzaj materiału: Stal
  • Dodatkowe informacje: Mud Grooves, Lightning Holes
  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564295835

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKX 10019952021
KawasakiKX 11220222025
KawasakiKX 6019852004
KawasakiKX 6520002026
KawasakiKX 8019862000
KawasakiKX 8520012025
SuzukiRM 10020032003
SuzukiRM 6020032003
SuzukiRM 6520032005
YamahaPW 8019832006
YamahaTT-R 11020082025
YamahaTT-R 9020002007