Sprzęt motocyklowy. Konkretne oferty. Dobry wybór.
ProX Racing Parts

ProX Tłok kompletny Polaris RZR900/1000 '14-20 (92.97mm)

Brak dostępnych ofertSprawdź inny wariant produktu.

Zakupu dokonujesz w wybranym sklepie. Cena dostawy i warunki zakupu są dostępne u sprzedawcy.

Sklepy z ofertą tego produktu: brak dostępnych ofert.

OFERTY SKLEPÓW

Oferty i dostępność

Wszystkie dostępne warianty

Aktualnie nie mamy potwierdzonej, dostępnej oferty dla wybranych parametrów.

O produkcie

Specyfikacja:

  • Średnica otworu (standard): 93.00mm
  • Rozmiar tłoka: 92.97mm
  • Współczynnik kompresji: 10.5:1
  • Łączna wysokość: 46.00mm
  • Wymiar otworu tuleji główki korbowodu na sworzeń tłokowy: 20.00mm
  • Wysoko kompresja: 17.00mm
  • Odstęp między jarzmami sworznia: mm
  • Rodzaj główki tłoka: Flat with hollow top
  • Powłoka: Mos2 Skirt Coating, Anodized Dome
  • Dodatkowe informacje: 4 Valve Pockets, Cast Piston
  • Kod Odpowiednika OEM: 2205244
  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564279828
  • Nr części pierścienia tłokowego: 02.5913

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
PolarisACE 90020162019
PolarisGeneral 100020162023
PolarisRanger XP 100020142025
PolarisRanger XP 90020132020
PolarisRZR 100020142025
PolarisRZR 90020152025
PolarisRZR RS120182022