Sprzęt motocyklowy. Konkretne oferty. Dobry wybór.
ProX Racing Parts

ProX Tłok kompletny Aprilia RS125 + AF1 + Redrose (53.98mm) (OEM: AP0294744)

Brak dostępnych ofertSprawdź inny wariant produktu.

Zakupu dokonujesz w wybranym sklepie. Cena dostawy i warunki zakupu są dostępne u sprzedawcy.

Sklepy z ofertą tego produktu: brak dostępnych ofert.

OFERTY SKLEPÓW

Oferty i dostępność

Wszystkie dostępne warianty

Aktualnie nie mamy potwierdzonej, dostępnej oferty dla wybranych parametrów.

O produkcie

Specyfikacja:

  • Średnica otworu (standard): 54.00mm
  • Rozmiar tłoka: 53.98mm
  • Łączna wysokość: 63.50mm
  • Wymiar otworu tuleji główki korbowodu na sworzeń tłokowy: 15.00mm
  • Wysoko kompresja: 21.50mm
  • Zamek pierścienia tłokowego (E): 13.00mm
  • Zamek pierścienia tłokowego (F): 13.00mm
  • Odstęp między jarzmami sworznia: 20.50mm
  • Rodzaj główki tłoka: Kopuła
  • Powłoka: Mos2 Skirt Coating
  • Dodatkowe informacje: Cast Piston
  • Kod Odpowiednika OEM: AP0294744
  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564282507
  • Nr części pierścienia tłokowego: 02.7203

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
ApriliaAF119881992
ApriliaEuropa 12519901991
Moto TMMX 12520042006
ApriliaPegaso 12519891994
ApriliaRed Rose 12519871994
ApriliaRS 12519922010
ApriliaRX 12520082010
ApriliaSX 12520082010
ApriliaTuono 12520032004