Sprzęt motocyklowy. Konkretne oferty. Dobry wybór.
ProX Racing Parts

ProX Rolka Łańcucha RM125 '80-00 + KX125/250 '82-83

Brak dostępnych ofertSprawdź inny wariant produktu.

Zakupu dokonujesz w wybranym sklepie. Cena dostawy i warunki zakupu są dostępne u sprzedawcy.

Sklepy z ofertą tego produktu: brak dostępnych ofert.

OFERTY SKLEPÓW

Oferty i dostępność

Wszystkie dostępne warianty

Aktualnie nie mamy potwierdzonej, dostępnej oferty dla wybranych parametrów.

O produkcie

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: China
  • GTIN: 00193564329349
  • Kod Odpowiednika OEM: 43910-37F00
  • Zewnętrzny wymiar: 38mm
  • Pozycja: Górne i Dolne
  • Szerokość: 28mm

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
HondaCR 125 R19811981
HondaXL 500 R19811981
HondaXR 500 R19811981
KawasakiKLX 400 R20032003
KawasakiKX 12519821983
SuzukiDR 35019901999
SuzukiDR 350 SE19901999
SuzukiDR-Z 40020002024
SuzukiLT-250 R QuadRacer19871992
SuzukiLT-R 450 QuadRacer20062011
SuzukiRM 12519811983
SuzukiRM 12519811985
SuzukiRM 12519871988
SuzukiRM 12519872000
SuzukiRM 12519902000
SuzukiRM 25019801983
SuzukiRM 25019801988
SuzukiRM 25019862000
SuzukiRM 25019902000
SuzukiRM-Z 25020132016
SuzukiRM-Z 45020132026
SuzukiRMX 25019891999
YamahaYZ 12519781980
YamahaYZ 8019811982
SuzukiDR-Z 4 S20252025