Sprzęt motocyklowy. Konkretne oferty. Dobry wybór.
ProX Racing Parts

ProX Łańcuszek Rozrządu YXZ1000R '16-20

Brak dostępnych ofertSprawdź inny wariant produktu.

Zakupu dokonujesz w wybranym sklepie. Cena dostawy i warunki zakupu są dostępne u sprzedawcy.

Sklepy z ofertą tego produktu: brak dostępnych ofert.

OFERTY SKLEPÓW

Oferty i dostępność

Wszystkie dostępne warianty

Aktualnie nie mamy potwierdzonej, dostępnej oferty dla wybranych parametrów.

O produkcie

Specyfikacja:

  • Dodatkowe informacje: BORG WARNER
  • Rodzaj łańcuszka rozrządu: 98XRH2010-140
  • Kraj Pochodzenia: Japan
  • Liczba połączeń: 140
  • Kod Odpowiednika OEM: 94591-57140-00
  • GTIN: 00193564355393

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
YamahaAR 19020172017
YamahaAR 21020182021
YamahaEX 105020172022
YamahaFX Nytro20082014
YamahaRS Vector20102018
YamahaRS Venture20092022
YamahaSidewinder 100020172024
YamahaSRViper20142022
YamahaSuperjet 105020212021
YamahaSX 19020172017
YamahaSX 21020182021
YamahaVX 105020162024
YamahaYXZ 1000 R20162025