Sprzęt motocyklowy. Konkretne oferty. Dobry wybór.
ProX Racing Parts

ProX Łańcuszek Rozrządu Polaris RZR XP 1000 '14-18

Brak dostępnych ofertSprawdź inny wariant produktu.

Zakupu dokonujesz w wybranym sklepie. Cena dostawy i warunki zakupu są dostępne u sprzedawcy.

Sklepy z ofertą tego produktu: brak dostępnych ofert.

OFERTY SKLEPÓW

Oferty i dostępność

Wszystkie dostępne warianty

Aktualnie nie mamy potwierdzonej, dostępnej oferty dla wybranych parametrów.

O produkcie

Specyfikacja:

  • Dodatkowe informacje: Borg Warner
  • Rodzaj łańcuszka rozrządu: 98XRH2015-144M
  • Kraj Pochodzenia: Japan
  • GTIN: 00193564329158
  • Liczba połączeń: 144
  • Kod Odpowiednika OEM: 3222196

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
PolarisACE 57020152019
PolarisACE 90020162019
PolarisGeneral 100020162022
PolarisRanger 57020142019
PolarisRanger RZR 100020142024
PolarisRanger RZR 90020152022
PolarisRanger XP 100020172025
PolarisRanger XP 90020132020
PolarisRZR 57020122022
PolarisRZR RS120182023
PolarisRZR XP Turbo20162023
PolarisSportsman 45020162016
PolarisSportsman 57020162017