Sprzęt motocyklowy. Konkretne oferty. Dobry wybór.
ProX Racing Parts

ProX Łańcuszek Rozrządu Can-Am Outlander/Renegade 800/850 '14-19

Brak dostępnych ofertSprawdź inny wariant produktu.

Zakupu dokonujesz w wybranym sklepie. Cena dostawy i warunki zakupu są dostępne u sprzedawcy.

Sklepy z ofertą tego produktu: brak dostępnych ofert.

OFERTY SKLEPÓW

Oferty i dostępność

Wszystkie dostępne warianty

Aktualnie nie mamy potwierdzonej, dostępnej oferty dla wybranych parametrów.

O produkcie

Specyfikacja:

  • Dodatkowe informacje: Borg Warner
  • Rodzaj łańcuszka rozrządu: 92RH2010-112M
  • Kraj Pochodzenia: Japan
  • GTIN: 00193564329165
  • Liczba połączeń: 112
  • Kod Odpowiednika OEM: 420 297 063

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
Can-AmCommander 80020142020
Can-AmDefender HD520172019
Can-AmDefender HD820162019
Can-AmMaverick 80020182019
Can-AmOutlander 33020042005
Can-AmOutlander 40020032015
Can-AmOutlander 450 EFI20152020
Can-AmOutlander 50020072015
Can-AmOutlander 57020162020
Can-AmOutlander 65020062019
Can-AmOutlander 80020062015
Can-AmOutlander 85020162019
Can-AmRenegade 50020082014
Can-AmRenegade 57020162019
Can-AmRenegade 65020182019
Can-AmRenegade 80020072015
Can-AmRenegade 85020162019
Can-AmTraxter HD520182019
Can-AmTraxter HD820162019