Sprzęt motocyklowy. Konkretne oferty. Dobry wybór.
ProX Racing Parts

ProX Klocki Hamulcowe Przednie KX80 '88-96 + RM80 '86-95 (odpowiednik EBC FA83) - BOX 10 szt

Brak dostępnych ofertSprawdź inny wariant produktu.

Zakupu dokonujesz w wybranym sklepie. Cena dostawy i warunki zakupu są dostępne u sprzedawcy.

Sklepy z ofertą tego produktu: brak dostępnych ofert.

OFERTY SKLEPÓW

Oferty i dostępność

Wszystkie dostępne warianty

Aktualnie nie mamy potwierdzonej, dostępnej oferty dla wybranych parametrów.

O produkcie

Specyfikacja:

  • Długość: 84.90 mm / 47.40 mm
  • Height: 42.40 mm / 37.00 mm
  • Grubość: 7.00 mm / 9.00 mm
  • Pozycja: Przednie
  • Rodzaj materiału: Sintered Steel
  • Kraj Pochodzenia: The Netherlands
  • GTIN: 00193564335807

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKDX 12519901994
KawasakiKMX 12519861998
KawasakiKX 8019881996
SuzukiRM 8019861995
SuzukiRM 8019902001
SuzukiRM 8520022004