Model: Dirt
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia:
Wysyłka od: 8.00 PLN
Producent: Brubeck
Kominiarka BRUBECK do zastosowań w sportach zimowych i motocyklowych wykonana w technologii bezszwowej z dwuwarstwowej dzianiny. Doskonale dopasowuje się do kształtu głowy, zapewnienia wysoki komfort i ochronę przed otarciami. Specjalny kołnierz zabezpiecza podbródek, szyję i dekolt oraz chroni przed wiatrem i zimnem.Warstwa wewnętrzna SILVER BTP dzięki zastosowaniu jonów srebra w modyfikowanej przędzy polipropylenowej neutralizuje negatywne skutki rozwoju bakterii, redukuje nieprzyjemne zapachy, zapewnia higieniczną świeżość.

Podczas użytkowania, odprowadza powstałą wilgoć do warstwy zewnętrznej.Warstwa zewnętrzna wykonana jest z mieszanki włókien Supplex R zapewniających komfort z delikatnym modelowaniem i dopasowaniem się do kształtu głowy. Zastosowane mikrowłókna poliamidowe gwarantują jej przewiewność, łatwe odprowadzanie potu z warstwy wewnętrznej wraz z jej szybkim odparowaniem.Skład:* 62% poliamid, 36% polipropylen, 2% elastan- przeznaczona do jazdy w chłodne dni

- materia! dwuwarstwowy

- wykonana w technologii bezszwowej

- zastosowanie jonów srebra w warstwie wewnętrznej wspomaga odprowadzanie wilgoci na zewnątrz

PRODUKOWANE Rozmiary: (produkowane, niekoniecznie dostepne - prosze wybrac rozmiar z rozwijanej listy/tabeli aktualnie dostepnych rozmiarów - w przypadku watpliwosci co do dostepnosci danego rozmiaru prosimy o kontakt telefoniczny lub email )

S/M - obwód głowy 52-57 cm

L/XL - obwód głowy 57-62 cm
Polecamy